KULLANIM KOSULLARI

Merhaba Kullanıcı

 

  1. 1.Aşağıda TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parca Mersin ile sizin aranızda yasal bir sözleşmenin koşulları yer almaktadır. Bu Web sitesine erişerek bu siteyi görüntüleyerek veya kullanarak bu koşulları okuduğunuzu anladığınızı ve bu koşullara bağlı olacağınızı ve ihracat ve yeniden ihracat kontrol yasaları ve düzenlemeleri de dahil olmak üzere geçerli tüm yasa ve düzenlemelere uyacağınızı kabul etmektesiniz.


  2. 2. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız bu Web Sitesini Kullanmayın. TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parca Mersin size Herhangi Bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda bu gizlilik ilkeleri ve kullanım koşullarını ve bu Web sitesinde yer alan diğer tüm bilgileri postalanan bu belgeyi güncelleyerek değiştirebilir. Ayrıca TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parca Mersin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda bu sitede tanımlanan ürünlere hizmetlere ve programlara ilişkin geliştirmeler veya değişiklikler yapabilir.


  3. 3. TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parca Mersin Kişisel bilgilerinizi 3. şahıslarla Kesinlikle paylaşımda bulunmaz bilgilerinizi veritabanında saklı tutar.


  4. 4. TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parca Mersin 'bulunan Bütün Resimler Bilgiler Meteryaller yazılım vs bunun gibi sayfada yer alan tüm bilgiler TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parca Mersin 'aittir.


  5. 5. TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parca Mersin Web sayfasında Online Perakende YEDEK PARÇA Satışı Yapılmaktadır.