Hoşgeldiniz,
Ziyaretçi
Giriş Yap
veya
Kayıt Ol

Yedek Parça


TEMELOTOMOTIV Orijinal Yedek Parçaları Kullanılması gerekir.
Aracınızı çok dikkatli ve özenli kullansanız bile, zamanla çeşitli elemanları aşınacak, özelliğini yitirecek ve sonuçta kullanım ömrü tükenecektir. Emniyetli bir sürüş için aracınıza özen göstermenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Aracınıza kendiniz de günlük basit kontroller yapabilirsiniz; ancak, profesyonel anlamda bakım ve kontrolleri, uzman Temsa isuzu mitsubishi servis teknisyenlerine bırakınız.

Güvenli ve verimli bir sürüş için aracınızın tüm bakımlarında sadece Orijinal Yedek Parçalarının kullanılmasına izin veriniz. Orijinal Yedek Parçalarını bulabileceğiniz en güvenli yerler ise, tabii ki sadece temelotomotiv Servisleri'dir.

Aracı'nızdan en iyi performansı almak ve aracınızın ömrünü uzatmak sizin elinizde. 'Nasıl?' diyorsanız ,Orijinal Yedek Parçası' kullanmak diyoruz. Her araç modeli için özel, mükemmel uyumlu ve uzun ömürlü Orijinal Yedek Parçaları, sizin ve ailenizin güvenli seyahatleri için son teknoloji kullanılarak üretilirler.

 

 

Copyright © 1998 - 2019 TEMELOTOMOTIV Mitsubishi Fuso Canter isuzu Temsa Prestij L200 D-Max Servis Yedek Parça Mersin Tüm Hakları Saklıdır.
Bize Ulaşın

IP Adresiniz: 3.228.24.192
Bu site en iyi google chrome ile görüntülenir.